Menu

Zveme na halloweenské odpoledne do zoo

Přijďte si vychutnat strašidelnou atmosféru v Zoo Hodonín. Čekají na vás čarodějnice, duchové a  kostlivci, kteří vás provedou pavilony zvířat, dlabání dýní a mnoho dalšího.

Stezku odvahy, která v minulých letech vedla technickým zázemím zoo a již není z bezpečnostních důvodů možná, nahradí druhým rokem akce Halloween s bohatým programem. Veškeré aktivity budou probíhat v areálu zoo. Děti i dospělí se mohou těšit na strašidelné zákoutí a různé úkoly, za jejichž splnění je čeká odměna. Soutěžit se také bude o nejlepší strašidelný kostým a nejkrásnější vytvořenou dýni (budou k dispozici). Program bude doplněn tvořivými dílničkami a možností se nechat vyfotit ve strašidelném fotokoutku nebo s našimi strašidly. Pro všechny bude připravený voňavý horký čaj a děti si mohou opéct špekáček, na nějž dostanou u pokladny lístek.

Děti do 15ti let v halloweenském kostýmu budou mít vstup zdarma, pro ostatní platí běžné vstupné do zoo. Poslední návštěvníci mohou vstoupit  v 18.00, pak už se brána zoo zavírá.