Loučení s prázdninami? Mezi zvířátky

Rozloučit se s letošními prázdninami mohou přijít děti i dospělí do hodonínské zoo.  Ta pro ně na poslední srpnovou sobotu připravila pestrý program. Při prohlídce zoo narazí především na tradiční a oblíbenou zoosoutěž  a zábavné hry, při nichž mohou děti prokázat svůj um a šikovnost.

Kdo má rád divadlo, může přijít ve 14.30 nebo  o hodinu později k ubikaci vlků hřivnatých a surikat a zhlédnout tam představení Divadélka Veselá školička. Návštěvníci, kteří by rádi nahlédli do středověku, zajdou na prostranství v sousedství akvárií, kde na ně budou čekat rytíři z Dračího úsvitu. Za jejich asistence si zájemci  mohou zastřílet z luku a kuše, zúčastnit se rytířského souboje anebo si vyzkoušet rytířskou ´výstroj a výzbroj či svou zručnost ve středověké keramické dílně.

V programu nebude chybět ani setkání s kontaktními zvířátky hodonínské zoo,  která v současné době nabízí i jiný zážitek: Tentokrát to bude pohled na dva krásné, bezmála tříměsíční tygří kocourky. 

Začátek odpoledního programu v sobotu 29. srpna je ve 13.30, a protože jako obvykle budou přítomny pracovnice zdravotní pojišťovny, dospělí návštěvníci si mohou nechat zdarma změřit krevní tlak. 

Bohuna Mikulicová