❗ V pondělí 2. října 2023 bude Zoo Hodonín z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Upozornění

Zoologická zahrada Hodonín upozorňuje návštěvníky, že v pondělí 2. října 2023 bude pro veřejnost z technických důvodů uzavřena.

Provozní doba během následné rekonstrukce vstupního areálu zůstane zachována denně v obvyklých časech.

Děkujeme za pochopení.

Vánoční dárky ze zoo

Hledáte originální vánoční dárek? Zkuste své blízké překvapit zážitkovým programem, adopcí zvířete či permanentkou do zoo. 

Zážitkový program Jeden den ošetřovatelem v zoo nabízí možnost prožít každodenní radosti i strasti ošetřovatele zvířat v zoo. Vyzkoušíte si roli ošetřovatele exotického ptactva, obyvatel sladkovodních i slaných akvárií či terárií anebo opic, kočkovitých šelem, velkých přežvýkavců nebo antilop.

Příjemnou novinkou, kterou jsme pro vás připravili je také 50% sleva na permanentní  celoroční vstupenky (pro 1 dospělého a 1 dítě nyní za 600Kč a rodinné pro 2 dospělé a 2 děti nyní za 1000Kč). 

Informace o programech i adopcích najdete na těchto webových stránkách pod odkazem program v zoo a zvířata v zoo. Kontaktovat nás můžete na telefonu 724 247 812 nebo emailu: propagace@zoo-hodonin.cz. Poukazy na dárky můžete zakoupit přímo v zoo nebo vám je po domluvě zašleme.