Prospěšné sbírky v Zoo Hodonín

Dostali jste od Ježíška nový mobil a starý už vám neslouží? Máte doma oblečení, které už nenosíte, věci, které už tak docela nepotřebujete, ale jsou stále funkční? Odevzdejte je u nás v zoo a přispějte tak na záchranu ohrožených druhů.

Darované věci se budou prodávat v prospěšných second handech Moment a výtěžek podpoří ochranářské aktivity organizace CCBC, která sdružuje projekty ochrany biodiverzity a rozvojové pomoci. Sbírka probíhá ve výdejním okénku našeho bufetu Zoo Hodonín od 17.12. 2020 do 10.1.2021 mezi 10.00 a 15.00.CO MŮŽETE DAROVAT? Oblečení, kabelky, boty, hračky, bižuterie, keramiku nebo bytový textil. Noste prosím věci, které jsou funkční, nepoškozené, drží svůj původní tvar a barvu a nemají závažnou vadu (díra, vytahané nitě, nevypratelný flek apod.)

Prostředky získané ze starých telefonů jsou pak určené na podporu ochrany goril nížinných ve střední Africe. Z každého odevzdaného mobilu vyplácí společnost Rema systém 10 korun na podporu strážců biosférické rezervace Dja v Kamerunu.