❗ V pondělí 2. října 2023 bude Zoo Hodonín z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Upozornění

Zoologická zahrada Hodonín upozorňuje návštěvníky, že v pondělí 2. října 2023 bude pro veřejnost z technických důvodů uzavřena.

Provozní doba během následné rekonstrukce vstupního areálu zůstane zachována denně v obvyklých časech.

Děkujeme za pochopení.

Sbírka pro vlka hřivnatého

Sbírka pro vlka hřivnatého

Ke konci loňského roku se v naší zoo narodil sameček vlka hřivnatého. Kromě mateřského mléka se živí potravou, kterou mu rodiče vyvrhnou. Denně dostává vlčí rodina asi 3kg masité potravy v podobě králíků, křepelek, myší, potkanů, kuřátek nebo ryb, doplněnou směsí ovoce. Kromě potravy však náklady na jejich chov zahrnují ,jako i u ostatních zvířat, péči chovatelů, údržbu jejich výběhu a nemálo nákladnou veterinární péči. Moc nám proto v době, kdy je naše zoologická zahrada bez příjmů ze vstupného, pomůže každý váš příspěvek.


MOŽNOSTI JAK POMOCI:
1. Zašlete libovolný příspěvek (minimálně však 50Kč) na účet Zoo Hodonín: 6535671/0100, do zprávy pro příjemce je nutné vepsat heslo VLK a jméno, které chcete mít vepsané na sbírkovém obraze u výběhu vlků. Pokud jméno nedoplníte, přibude v něm pouze slovo dárce. Do doby, než zoo opět otevře, budeme průběžně jména dárců aktualizovat a sdílet zde na FB.
2. Zakoupit PUZZLE s fotkou našich vlků z limitované edice. Velikost je A4 a cena za kus 250 Kč. Puzzle vám zašleme poštou (poštovné + 50Kč) nebo si ji můžete vyzvednout osobně u nás. Psát můžete na email vyuka@zoo-hodonin.cz nebo poslat zprávu přímo zde na FB.
3. Další možností je ADOPCE. Podrobnosti:https://www.zoo-hodonin.cz/adopce-zvirat
4. Můžete také přispět koupí obrazů od hodonínského malíře Petra Přikryla, jejichž DRAŽBA proběhne 5. a 10. března na FB stránkách zoo.