❗ V pondělí 2. října 2023 bude Zoo Hodonín z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Upozornění

Zoologická zahrada Hodonín upozorňuje návštěvníky, že v pondělí 2. října 2023 bude pro veřejnost z technických důvodů uzavřena.

Provozní doba během následné rekonstrukce vstupního areálu zůstane zachována denně v obvyklých časech.

Děkujeme za pochopení.

AKTUÁLNĚ: TORNÁDO V ZOO

Stejně jako další lokality v okolí, zasáhlo zoo v noci v noci na 25. června 2021 řádění silné bouře a tornáda. Škody v zoo jsou nemalé, útulek je prakticky srovnán se zemí. Všechna zvířata ze zoo i útulku jsou v pořádku. Zoo je pro veřejnost až do odvolání uzavřena.

To, co z útulku zbylo, je již provizorně zabezpečeno. V areálu zoo probíhají odklízecí práce, se kterými nám pomáhá mnoho dobrovolníků. Za tuto výpomoc jsme všem nesmírně vděční.

Veškeré aktuality ke stavu odklízecích prací a případné potřebě pomoci zveřejňujeme na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/ZoologickaZahradaHodonin .

Naše e-maily jsou již zase v provozu.

Nezlobte se na nás, pokud nebudeme hned reagovat, chodí nám neuvěřitelné množství zpráv a při koordinaci prací není v našich silách okamžitě na všechny odpovědět. Velice si vážíme vašeho zájmu a děkujeme vám za něj.

Pokud byste chtěli zoo či útulek finančně podpořit, využijte náš transparentní účet 1122122/0100, variabilní symbol 6666 pro pomoc zoo nebo 4444 pro pomoc útulku. Děkujeme. Pohyb na tomto účtu můžete sledovat zde.

Aktuálně nepotřebujeme žádnou materiální podporu. Nevozte nám, prosím, granulky pro pejsky. V útulku aktuálně žádní nejsou a nemáme ani žádné skladovací prostory, kam bychom je mohli uložit.